12 مجموعه برتر پاییز 2018 پوشاک ترکیه

Polyester٬ U.S POLO ASSN٬ Viskoz٬ الیاف٬ الیاف پوشاک ترک٬ الیاف ریون٬ الیاف ویسکوز٬ بازرگانی شیک و پیک٬ براک٬ برند براک٬ برند پوشاک ترکیه٬ برند های لوکس در ترکیه٬ بلوز شلوار٬ پارچه پوشاک ترکیه٬ پارچه ریون٬ پارچه ویسکوز٬ پخش کننده پوشاک٬ پلی استر٬ پوشاک٬ پوشاک ترک٬ پوشاک ترکیه٬ پوشاک شیک و پیک٬ پوشاک ملی ترکیه٬ تی شرت شلوار٬ جنس و خاصیت الیاف٬ خرید پوشاک ترکیه٬ خرید عمده٬ خرید لباس٬ در مورد برند براک٬ زنانه٬ سازمان امور دینی ترکیه٬ شرکت های پوشاک ترکیه در لندن٬ شیک و پیک٬ علی ارباش٬ عمده پوشاک ترکیه٬ عمده فروشی٬ عید فطر٬ فروش عمده٬ لباس ترک٬ لباس ترکیه٬ لباس سنتی ترک٬ مدل فشن پوشاک ترکیه٬ مردانه٬ ویسکوز٬ یو اس پولو

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

مناسب است که به محض پایان یافتن مجموعه های لباس پوشیدن پاییز 2018 ، جشن های جهانی در روز جهانی زن آغاز می شد. این نخستین دوره از زمان شروع جنبش Time Up زنان بود و بر طراحان و برچسب های مد نیز تأثیر گذاشت ، دقیقاً همانگونه که سازندگان و شرکت هایی در صنایع دیگر دارد. مسائل مربوط به ایمنی و حفاظت از یک طرف ، گنجاندن ، پذیرش و تنوع از سوی دیگر بر گفتگوهای فرهنگی حاکم است و بیشترین استعدادهای فکری مد در حال انتخاب آن هستند. ما می توانیم با قدرت و آخرالزمانی در لوازم میلار و دزدگیر رف سیمونز برای کالوین کلاین مبارزه کنیم. . . و با همه نوع نارسایی های اجتماعی در جلیقه های دیواری ریو اوریب ، محموله ها ، و جین های ساختارشکن در Gypsy Sport روبرو شوید. Marine Serre ، قائم مقام پاریس که جایزه LVMH سال گذشته را به خود اختصاص داده بود ، با محکومیت و فصاحت ، این موضوعات را حل کرد و موضوع پایداری را نیز از طریق لباس های شگفت انگیز از روسری های با چرخش بالا حل کرد. برای من ، او نمایش فصل بود – مفهومی و تجاری دقیقاً در ترکیب مناسب برای درست کردن ستون فقرات.

دوناتلا ورساچه ، کیتوزه آبا ، ساکی و سیمون روچا ، اگرچه در مراحل مختلفی در حرفه خود قرار دارند ، اما سه زن کاملاً تحت نظارت برندهای خود هستند. با توجه به ادای احترام بهار 2018 به برادر فقید خود جیانی ، دوناتلا هرگز بهتر نبوده است و از علاقه شدید به چاپهای آرشیوی ورساچه استفاده کرده و فاکتور گلم را بالا می برد. دورگه های سابق Sacai’s Abe که پیشگام بوده اند ، امروز تنها یک ظاهر مدرن نیستند ، اما او نسبت به دیگران قانع کننده تر است. و برای زنانگی فمینیستی ، همانطور که همکار ووگ من سارا مورب آنرا لقب داده است ، روچا دختر بچه لندن است.

این همچنین فصلی بود که فعالیت گرایی توجه کانون را به خود جلب کرد. افرادی که همیشه مارک هایی را انتخاب می کنند که کارهای خوب خود را تبلیغ می کنند ، هستند و به این فکر می کنند که حفظ اعمال بزرگ و کوچک دلسوزی خصوصی تر است. برعکس ، ضروری است که رهبران طراحی در سال 2018 به عنوان رهبران فکر شوند ، و هرچه ژنرال زرک هرچه بیشتر از مصرف گرایی و به سمت نوعدوستانه فاصله بگیرد ، این امر فقط بیشتر خواهد شد. بنابراین ، بیایید Gucci ، Burberry و Balenciaga را که قول کمکهای بزرگی در ماه مارس برای زندگی ما ، خیریه های بین المللی LGBTQ + و برنامه جهانی غذا را داده اند ، تشویق کنیم. اقدامات آنها باعث می شود زمینه ای از اقدامات خوب شیک ایجاد شود ، من از این امر مطمئن هستم.

Paco Rabanne و Loewe در لیست ما قرار دارند زیرا آنها دقیقاً نشان می دهند که زنان اینجا در Vogue چطور می خواهند لباس بپوشند: بدون دردسر ، اما با مهارت ، در کفش راحتی و با کیسه قاتل. ما همچنین خیلی دوست داریم یکی از پف های دانه دار کارل لاگرفلد برای شانل باشد. در فصلی از کتهای بیانیه ، وی در صدر لیست قرار دارد.

و از آنجایی که امروز روز جهانی زن است ، در اینجا افزونه ای برای Vogue’s American Women: Portfolio Transformers ، مجموعه ای زیبا از نگاه و الهام بخش برای خواندن داستانهای مربوط به زنان در همه زمینه های زندگی ایجاد شده است.

 

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا