پوشاک شیک و پیک (خرید عمده و خرده لباس)

معرفی سبک های مد( بخش دوم)

هنگانی که شما به یک فروشگاه می روید و لباس مورد علاقه خود را پیدا و می خرید به نوعی احساس اعتماد به نفس-شعف و به نوعی احساس شادی درونی بسیاری می کنید که در ظاهر شما نمایان می شود به همین دلیل سبکهای مختلف مد (خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) که روانه بازار می شود باعث می شود که شما احساس قدرت واعتماد به نفس کنید.نظریه ای وجود دارد که می گوید هنگامیکه شما لباسیا هر چیزی را که دوست دارید به دست میآورید دوپامین در مغز شما ترشح میشود و همین امر باعث خوشحالی و اعتماد بنفس شما میشود دقیقا تاثیر این کار مانند مصرف دارو می باشد. به همین دلیل به ما اجازه دهید که به شما کمک کنیم که چه سبکهای مدی این احساسرا در شما ایجاد می کنند.

خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)
معرفی سبک های مد(بخش دوم)

انواع سبک های مداسکیت برد ها

ممکن است شما هرگز اسکیت بورد را در دستان خود نگه نداشته باشید چه رسد به اینکه آن را با پاها لمس کنید ، اما هنوز هم می توانید اسکیت بورد باشید. لباس های راحت بپوشید و مارک هایی مانند Supreme ، Thrasher و Palace را دنبال کنید. شیک اسکیتر که به آن اصطلاح به لباس هایی (خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)گفته می شود شامل تی شرت های گرافیکی بزرگ با یک پیراهن باز ، کفش های کتانی ، کفش اسکیت باز ، شلوار یا شلوار اسکیت باز و شلوار کت و دامن است.

سبک های مد گوتیک

مد گوتیک به سبک مرموز و تاریکی از مد(خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) اشاره دارد که در لبه بیماری قرار دارد. شما ممکن است از آن به عنوان لباس مانند خون آشام ها شنیده باشید. این سبک با نوجوانان و نوازندگان راک مرتبط است که منحصراً در لباس سیاه لباس می پوشند اما بسیار بیشتر از این است. این فرهنگ کاملاً متمایز گوتیک را شامل می شود و شامل فیلم ، داستان و پیروان بسیار پرشور است.

معرفی سبک های مد(بخش دوم)

سبک های مد سبک بارداری

مد هنگام بارداری (و بلافاصله پس از زایمان) ، به طوری که هنوز احساس جذابیت می کنید و همزمان شکم در حال رشد را در خود جای می دهید.

سبک های مد لولیتا

این مد(خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) مربوط به دختران بزرگ است که مانند یک دختر کوچک لباس می پوشند – این مد زیبا برای نوجوانان و دختران در اوایل 20 سالگی است. کمد لباس به این سبک شامل پتوهای خزدار ، لباس هایی با آستین های پف دار ، لباس های سر زیبا ، جوراب های چاپی ، کت های سبک ، یقه های زیبا ، دکمه های سر دست و دستکش است. می توانید در اینجا چیزهای بیشتری درباره مد لولیتا بیاموزید.

سبک لولیتا گوتیک

این یک مد خیابانی ژاپنی است که در ژاپن و ایالات متحده بسیار محبوب است. این سبک در تضاد با لباس اصلی به سبک لولیتا است. این لباس (خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)عمدتا سیاه است ، اما از نظر نوع لباس شبیه به سبک لولیتا است. تفاوت آن با گوتیک این است که لباس ها بسیار زنانه و زیبا هستند و سبک تاریک و مرموز مد گوتیک را ندارند.

(خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)
معرفی سبک های مد(بخش دوم)

سبک های مد هیپ هاپ

هیپ هاپ محبوب ترین ژانر موسیقی در ایالات متحده است و سبک رپرها توسط هواداران در زیرززمین ساختمان ها کپی می شود. پیراهن بیس بال ، کت بمب افکن ، شلوار جین به این سبک پیدا خواهید کرد.

سبک فرهنگ تراشیدن

این یک سبک مد (خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)است که از طبقه کارگر انگلیس نشات گرفته است و دارای تی شرت های فوتبال ، آنوراک ، کفش راحتی – سبک لباس پوشیدن گاه به گاه دختران و پسران طبقه متوسط ​​است.

مد کاوایی

Kawaii یکی دیگر از مد های خیابانی ژاپنی است که در سراسر جهان توسط نوجوانان پذیرفته شده است. اصطلاحی که به معنی “ناز” است به این سبک به صورت لباس های بسیار زنانه مانند دامن های کوتاه و تی شرت هایی که شخصیت های کارتونی زیبا روی آنها نقش بسته است ترجمه شده است.

(خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)
معرفی سبک های مد(بخش دوم)

سبک لباس دانش آموزی Preppy

این سبکی است که با دانش آموزان مقطع ابتدایی در شمال شرقی آمریکای مرتبط است. امروزه این سبک (خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)توسط دیگران نیز در خارج از این پردیس ها پذیرفته شده است. چینی های پا راست یا خاکی ها ، پیراهن های چوگان ، آکسفورد های دکمه دار ، پیراهن های هنلی که با کت های ورزشی ، ژاکت های گردن خدمه ، دامن های کوتاه و شطرنجی از ویژگی های ظاهری ظاهری است.

سبک مد گاوچران

این سبکی است که اعلام می کند شما قلباً یک دختر گاوچران هستید همانند سبک هایی که در غرب وحشی قرن نوزدهم می بینید. این سبک شامل پیراهن دکمه دار ، چکمه های گاوچران و کلاه لبه پهن ، جزئیات حاشیه ای چرم است. دامن جین یکی از اصلی ترین مدل های گاوچران در آنزمان بود که امروزه چندان مورد پسند نیست.

سبک مدلباس چند لایه Lagenlook

در این سبک لباس (خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)، بسیاری از لایه های لباس به شکل غیرمتعارف یکی بر روی دیگری پوشیده می شود. در نگاه فردیت خاصی وجود دارد. این سبک از اروپا نشأت گرفته است تا خاص آلمان باشد.

(خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)
معرفی سبک های مد(بخش دوم)

سبک مد صحنه

این یک سبک مد نوجوان است که سبک زندگی را در بر می گیرد. افرادی که نوع خاصی از موسیقی را دوست دارند ، دنبال می شوند. موهای رنگی (به رنگ صورتی و آبی فکر کنید) خال کوبی ، سوراخ کردن صورت همراه با لباس هایی شبیه شیک راک اما کمی متفاوت – این “صحنه” است. پیروان این سبک تی شرت های تنگ با تصاویر کارتونی یا برخی دیگر از این گرافیک ها ، شلوار چسبان شلوارک کوتاه یا شلوار تنگ با دامن هایی مانند یک توتو روی آن می پوشند.

سبک مد برای دختران(همسایه)

ایننوع سبک به اصطلاحمد دختر همسایه نام دارد چونکه یک دختر همسایه یک دختر ساده و دلپذیر شیرین است و این سبک بی ادعا متعلق به او خواهد بود. این یک سبک آرام و راحت با راحت ترین لباس ها از جمله لباس های کشویی است. سه راهی های گرافیکی راحت ، سارافان های ساده همه بخشی از این سبک هستند.

سبک شیک گاه غیر رسمی

این یک سبک زیبا با لباس هایی(خرید عمده لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) است که بیشتر در رنگ های سیاه ، سفید و خنثی انتخاب می شوند. کل نگاه بسیار باکلاس است. در این سبک چیزی که از دست خواهید داد رنگ بیش از حد است – می توانید بگویید ، بدون هیچ رنگ جلا بلکه فقط ظرافت است.

سبک شیک Geeky

شلوارهای گشاد و تقریباً شل و ول ، عینک مخصوصاً عینک هایی با فریم های بزرگ ، تزیینات ، سرسره های مو که موهای ولگرد را تحت کنترل دارند ، از اجزای این سبک هستند. راحتی اینجا مهم است.

استفاده از مطالب شیک و پیک برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام شیک و پیک و لینک به منبع بلامانع است.کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه شیک و پیک می باشد ، تیم طراحی و اجرا ارور گروپ.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.