پوشاک شیک و پیک (خرید عمده و خرده لباس)

7 دلیل اصلی پیروی از مد پایدار: {آیا شما واقعاً به آن لباس احتیاج دارید؟}

مد پایدار (پوشاک زنانه-مردانه) چیست؟

مد پایدار (پوشاک زنانه-مردانه) به هر چیز و هر آنچه برای عرضه محصولات مد روز و بدون هیچ گونه مشکلات زیست محیطی یا جامعه شناسی طولانی مدت نیاز است ، اشاره دارد.تغییر یک چیز بسیار مثبت است. و در متن مد ، وقتی تغییر و انتخاب بیشتری داشته باشید ، به عنوان یک مصرف کننده ، تنوع و تنوع و برای جامعه اشتغال ، توسعه فناوری و غنی سازی فرهنگی بیشتری خواهید داشت. اما از طرف مقابل ، تغییرات سریع در روند مد منجر به اتلاف زیاد و بهره برداری می شود.بنابراین چه چیزی شما را برای مد پایدار (پوشاک زنانه-مردانه) آماده می کند؟ شما در راه هستید ، وقتی می دانید چه چیزهایی درست و غلط اتفاق می افتد و تصمیم می گیرید که همیشه یا هر زمان که ممکن است درست را انتخاب کنید. این منجر به یک سیاره سالم تر می شود.برای پذیرفتن مد پایدار ، باید بدانید که چرا باید در شیوه های انحطاطی موجود در مد تجدید نظر کنید. هنگامی که مشتریان آگاه هستند و تصمیم به اقدام می گیرند ، مارک ها / مشاغل پیروی می کنند و تغییرات بزرگی در پی دارد. بنابراین آنها اینجا هستند ، تا شما بتوانید عمل کنید.

مد پایدار پوشاک زنانه-مردانه
7 دلیل اصلی پیروی از مد پایدار

نگرانی های اصلی که مد پایدار (پوشاک زنانه-مردانه):

  • به دلیل مد روز سریع و سایر خواسته ها ، منابع طبیعی بیش از حد سنگین می شوند
  • نساجی محیط آلاینده تولید
  • پارچه های طبیعی در مقابل پارچه های مصنوعی
  • استفاده از حیوانات یا بهتر بگوییم سواستفاده از حیوانات
  • سواستفاده و بهره برداری از نیروی انسانی
  • شفافیت موضوعات اجتماعی و جایگاه برندها.بر اساس این مطالعه افزایش تعداد افراد با ارزش خالص بالا ، افزایش درآمد قابل استفاده در بین جمعیت در حال رشد ، تجارت الکترونیکی و استراتژی های پیشرفته بازاریابی مارک ها همه عامل رشد بزرگ بازار لوکس در سراسر جهان هستند. در ادامه گفته می شود که “پیش بینی می شود ارزش بازار جهانی کالاهای لوکس تا پایان سال 2020 به 374.85 میلیارد دلار برسد.” Fast Fashion حتی جلوتر است. مصرف کنندگان متداول تقاضای تنوع دارند و مشاغل مد سریع با یکدیگر رقابت می کنند تا محصولاتی را مطابق تقاضا / انتظار مصرف کننده ارائه دهند.
مد پایدار پوشاک زنانه-مردانه
7 دلیل اصلی پیروی از مد پایدار

طبق این مطالعه “به طور متوسط ​​امروزه هر فرد 60 درصد بیشتر از 15 سال قبل لباس خریداری می کند” و آنها این لباس را فقط برای نیمی از گذشته نگهداری می کنند. صنعت جهانی مد در سال 2017 2.5 تریلیون دلار ارزش داشت و سال به سال رشد بی سابقه ای داشت. فقط در ایالات متحده 20 میلیارد لباس در یک سال خریداری می شود.اگر می خواهید واقعیت آنچه امروز با آن روبرو هستیم را بخوانید این مقاله را بخوانید. این گزارش می گوید: “با 19 میلیون مرگ زودرس در هر سال به دلیل عوامل خطر محیطی و زیرساختی مرتبط با استفاده از منابع طبیعی ، این گزارش نشان می دهد که استخراج و استفاده بهتر و کارآمدتر از منابع طبیعی می تواند یکی از موثرترین موارد باشد ، و مقرون به صرفه ، روش هایی برای کاهش اثرات زیست محیطی ، از جمله آلودگی ، در حالی که در عین حال باعث پیشرفت رفاه انسان می شود. “

 مد پایدار پوشاک زنانه-مردانه
7 دلیل اصلی پیروی از مد پایدار

دانشمندان ، نیکوکاران ، فعالان اجتماعی در میان ما باید آگاهی از آنچه مصرف بیش از حد در صنعت مد برای آینده جهان انجام می دهد ، گسترش دهند.تولید منسوجات و پوشاک ، در کنار روغن ، یک راز آلوده کننده محیط زیست است – راز کثیف لباس پوشیدن خوب.

“نزدیک به 20 درصد از پساب های جهانی توسط صنعت مد تولید می شود که حدود ده درصد از انتشار کربن جهانی را نیز منتشر می کند.” این مقاله را می گوید و در مورد گام های سازمان ملل در مورد “تغییر مسیر مد ، کاهش تأثیر منفی اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی آن و تبدیل آن به محرک اجرای اهداف توسعه پایدار” صحبت می کند.کسانی که از قدرت و نفوذ استفاده می کنند درصد کمی از جمعیت هستند اما اقدامات آنها بر کل جمعیت این زمین و شاید فراتر از آن تأثیر می گذارد.

تأثیرات زیست محیطی برخی از فرآیندهای مورد استفاده در تولید منسوجات یک نگرانی عمده است. با شروع استفاده بیش از حد از آب ، استفاده از مواد شیمیایی در تولید منسوجات و سپس مواد شیمیایی ریخته شده در منابع آب ، آلودگی هوا در نتیجه حمل و نقل زنجیره تامین ، مواد بسته بندی آلاینده – نگرانی های بسیاری در تمام فعالیت های تجاری وجود دارد مربوط به ساخت لباس.بیش از هر دوره در تاریخ جهان ، ما از نگرانی های زیست محیطی در همه زمینه های زندگی آگاه هستیم. شما مجبور هستید که بگویید “چگونه جرات داری؟” مثل گرتا تونبرگ – برای خودت. زیرا به عنوان یک مصرف کننده بخشی از زنجیره و مسئول هستید

استفاده از مطالب شیک و پیک برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام شیک و پیک و لینک به منبع بلامانع است.کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه شیک و پیک می باشد ، تیم طراحی و اجرا ارور گروپ.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.