H & M اولین فروشگاه خود را در ترکیه باز کرده است

فروشاگاه ترکیه - پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - لباس ترکیه - لباس ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

هزاران نفر از fashionistas از افتتاح اولین فروشگاه H & M در استانبول ترکیه استقبال کردند. از حالا، جمعیت استانبول می تواند طیف متنوعی از لباس و لوازم جانبی را پیدا کند. Hennes & Mauritz AB (H & M) با مد و کیفیت با بهترین قیمت در فروشگاه مفهوم کامل 2300 متر مربع در دو طبقه وارد شده است. فروشگاه دوم در دسامبر در Istinye Park باز شده است.

افتتاح نخستین فروشگاه با استفاده از روبان توسط مدیر عامل کارل یوگان پرسون، مدیر کشور در ترکیه، Leif Spang و مدیر فروشگاه Ahu Saner آغاز شد. “حس خیلی خوبی دارم که فروشگاه ما در نهایت در اینجا در ترکیه باز می شود. کشور شما یک بازار پویا و هیجان انگیز برای ما است و پتانسیل بالایی برای توسعه دارد. کارل یوگان پرسون، مدیر عامل شرکت H & M، می گوید: “H & M به دنبال جذب مشتریان سبک در استانبول می باشد.”

این جشن از پنج شنبه شب با یک مهمانی خرید بزرگ در فروشگاه آغاز شده است. Mutlu Dinçkök, Ivana – Yurdal Sert, Deniz – Haluk Berdan, Eda Taspinar – Bora Kozanoglu, Bennu Geredُe , Deniz Akkaya, Derin – Beliz Sariyer, Nazli Goldenberg, Süleyman Orakçioglu – Ahu Tanrikulu, Ayse Kucuroglu, Kivanç Kasabali – Sedef Avci, Naz Elmas, Atiye, Buse Terim, Ceylan Çapa – Gökhan Serter, Nazli Mengi, Sina and Özge Özpirinçci کسانی بودند که با بیش از 2000 دوستداران H & M از جامعه، مد، هنر و دنیای کسب و کار استانبول در جشن شرکت کرده اند. علاوه بر این، DJ Nazli Var و Salih Saka فضای الهام بخش جشن را تنظیم می کردند.

این اولین فروشگاه از نام تجاری H & M انتظار می رود در نقطه مرکزی مجمع استانبول، یکی از بزرگترین مراکز استانبول قرار گرفته است. این فروشگاه همه چیز را از بالاترین حد مد و با توجه به اصول اولیه زنان، مردان، نوجوانان و بچه ها منتقل می کند.

در H & M مدل های پاییزه همه در مورد سبک شخصی است، با لباس های تزیینی، خیاطی، حجم نرم و لوازم جانبی شگفت انگیز که امکان انتخاب های فردی را به شیوه درخششی فراهم می کند. همان برش شدید از یک ژاکت یا برخی از شلوار پشم نمک و فلفل است که لحن قدرتمند جدید را در مد تنظیم می کند که شامل ژاکت کت و شلوار Angora، بلوز توری توری و یا تارهای فرفره که در مقابل بلوز قرار دارد نیز می شود. برای مردان، همه چیز در مورد به روز رسانی و بازسازی کلاسیک برای ارائه یک خلق و خوی کاملا جدید است. شبیه سازی قطعی پشم یا کت پنبه پوشش داده شده، قطعات سنتی را مانند مدل های جدید می سازد که درست همانند اجزای اصلی خیاطی کت و شلوار، کت و شلوار، جلیقه و شلوار استفاده می شود.

H & M پس از باز شدن اولین فروشگاه در تالار استانبول، همچنان تبلیغ خود را در ترکیه ادامه داده است. فروشگاه دوم H & M در ماه دسامبر در Istinye Park باز شده است. در بهار 2011 برند H & M فروشگاه ها را در مرکز خرید Sapphire و Marmara Forum باز کرده است.

–پوشاک ترک عمده فروشی  , فروشگاه پوشاک شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا